O nas

Jesteśmy młodym małżeństwem, który uwielbia produkty dobrej jakości, rośliny, sztukę oraz naturę. Od początku naszą misją było stworzenie sklepu, który nie szkodzi środowisku. Dlatego wszystko co tworzymy jest z poszanowaniem naszej planety. Naszą zasadą jest nieywrzucanie i nieprodukowanie w sklepie śmieci, dlatego kilka razy w roku organizujemy wyprzedaże nieidealnych produktów (tj. plakatów z lekko zagiętymi rogami, świec bez pokrywek itp.)

Produkty to jedno, ale równie dużą wagę przykuwamy do opakowań, które staramy się by były w 100% z drugiej ręki. Zbieramy kartony, folię bombelkową i wypełniacze z naszych miejscowych sklepów, więc nasze paczki nie są sygnowane naszą marką, a wieloma różnymi… zazwyczaj komputerowymi. Nie zdziw się więc, gdy zamówisz od nas zestaw świec, które przyjdą w opakowaniu po dekoderze. Wierzymy w to, że chwilowa przyjemność z otwierania pięknej przesyłki nie jest warta produktowania tak wielkiej ilości śmieci.

Roślinne Przestrzenie to marka, której motywem przewodnim są rośliny. Wszystkie produkty, które pojawiają się w naszej ofercie tworzymy z myślą o naszym mieszkaniu i o tym czego sami potrzebujemy w naszych przestrzeniach. Podejmujemy współprace z polskimi artystkami i rzemieślniczkami, które wykonują na nasze zamówienie roślinne ilustracje, kominki do wosków, czy etykiety na świece. Wiele produktów, które znajdziecie w naszym sklepie są produkowane od podwstaw przed nas własnoręcznie. Są to między innymi zeszyty z kartek z recyklingu, czy nasze ukochane naturalne świece sojowe.

Roślinne Przestrzenie to nie tylko sklep, to też społeczność, którą od lat tworzymy na naszym Instagramie. Mamy z naszymi Odbiorcami fantastyczny kontakt, staramy się być tam nie tylko biznesowo/sprzedażowo, ale przede wszystkim prywatnie. Uwielbiamy wymieniać się tam z naszymi Odbiorcami sygestiami, przemyśleniami i podejmować długie rozmowy podczas wieczornych rozmów na żywo, które trwają często wiele godzin. Cieszymy się, że nasi Klienci to osoby, które są z nami stale i Ciebie również zapraszamy do tego grona. Odwiedź nas na Instagramie i zostań tam z nami na dłużej! Poza budowaniem z nami internetowej relacji możesz usłyszeć tam również o zbliżających się promocjach (które są u nas bardzo rzadko), kupić produkty, które schodzą jak ciepłe bułeczki oraz skorzystać z wyprzedaży nieidealnych produktów w korzystnych cenach. Zapraszamy! 🙂

Karolina i Piotr