O nas

Karolina i Piotr– to właśnie my. Jesteśmy parą zakochanym w sobie po uszy młodych ludzi, którzy na co dzień motywują się nawzajem do rozwijania talentów. Nigdy nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego co mamy, gdybyśmy nie mieli siebie. Serio! Dobrze mieć taką drugą połówkę. Roślinne przestrzenie to pierwszy taki nasz duży projekt, który robimy w pełni razem. Pół na pół. To nie rzecz, w której sobie pomagamy angażując się praktycznie w 100 %. To nasze spólne dzieło! Pierwsze i już dobre! Cieszymy się tym bardzo.

Ja, Karolina, ta która już zawsze będzie dla Was pisać posty na tym blogu, mam 22 lata, jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym ze specjalizacją grafika. Na co dzień prowadzę bloga ciutwiecej.pl na którym inspiruję ludzi. Pierwotnym pomysłem było pokazanie, że sztuka jest nie tylko w galeriach sztuki, ale również można ją dostrzec codziennie w rzeczach na pozór zwykłych. Na blogu piszę oczywiście o wystawach i różnych ciekawych wydarzeniach, ale też o książkach, filmach, muzyce, fotografii i swoim życiu tak po prostu. Jednak od pewnego czasu prowadzę również kanał na Youtube o tej samej nazwie i poza sztuką mówię tam o zero waste w codzienności i o tym, że lepiej się wyluzować i robić coś niż nie robić nic.

W Roślinnych Przestrzeniach odpowiadam za serce, chcę aby każdy kto zamówi od nas coś dobrego był ukochany i wyściskamy przeze mnie osobiście… no może przez ładne rzeczy, które do każdego z Was osobiście wyślemy. Chcę robić nadprogramowo i chcę się tym zachwycić. Nie lubię przeliczać wszystkiego na pieniądze, lubię jak z paczki, którą dostaję bije serdeczność i ciepło. I zrobię wszystko żeby nasze paczki też były takie ciepłe!

Dlatego postanowiłam, że pierwszy tysiąc klientów dostanie ode mnie własnoręcznie napisany list. Do każdego usiądę i każdemu poświęcę czas. A jakże miło będzie jeżeli ktoś na taki list mi odpisze! Myślę sobie, że warto “tracić czas” na bycie dobrym i ciepłym. Lubię pisać, lubię listy. Mam nadzieję, że Wy również.

Piotr z zawodu kucharz (co na co dzień bardzo mnie cieszy, jeśli wiecie co mam na myśli), z zamiłowania muzyk i zdecydowanie polecam Wam posłuchać jego dwóch utworów, które są na Youtube Tired Sleep Heads oraz utwór do filmu (w którym notabene wystąpiliśmy) Tyszerta You’re my story, z umiejętności programista. Dużo by wymieniać co potrafi. Może lepiej napiszę czego nie umie… nie, nie napiszę. Wszystko umie. Serio! Dobrze być Piotrem. Gdybym nie była Karoliną, chciałabym być nim. Na co dzień prowadzi firmę Projekt Witryna, gdzie tworzy strony internetowe, grafiki oraz kampanie marketingowe. Piotr uwielbia też swój samochód i dba o niego tak, że na pewno chcielibyście być jego drugim właścicielem.

W Roślinnych Przestrzeniach odpowiada za nerwy, a raczej ich brak. Chce, aby zamawianie plakatów przez stronę internetową było idealne i bardzo szybkie! Przez czas tworzenia tej strony myślał tylko o tym jak udogodnić Wam posiadanie roślinnych plakatów. Ma nadzieję, że kupowanie ich będzie przyjemnością, a jeżeli coś mu umknęło koniecznie dajcie znać! Poprawi to od razu 🙂

I tacy to właśnie MY! Chcemy żebyście nas znali, więc będziemy tutaj, będziemy na Instagramie. Możecie nas widzieć i poznawać również na Ciut Więcej zarówno na blogu jak i przede wszystkim na kanale. Zapraszamy! To nie ma być zwykły sklep, to ma być miejsce, gdzie z radością wraca się nie tylko na zakupy 🙂