Poznajcie Kisię!

KISIA

Czyli Monika Kister. Autorka naszych dziewięciu plakatów. Tych bardziej domowych. Bez chwastów. Chcielibyśmy Wam ją dzisiaj pokrótce przedstawić tak na dobry początek. Jej prace tworzą połowę naszego obecnego sklepu, więc nie ma możliwości żebyśmy o niej nie wspominali.

Już niedługo pojawi się o wiele więcej, ale dzisiaj chciałabym Wam powiedzieć skąd w ogóle ten pomysł, dlaczego nie zostaliśmy jedynie przy chwastach i włączyliśmy w swój projekt jeszcze jedno serce. Zapraszam!

DLACZEGO KISIA?

Pojawiła się u nas całkowicie przypadkiem, gdy pewnego dnia na Instagramie Ciut Więcej napisała do mnie, czy mogłaby zilustrować moje zdjęcie. Pomyślałam sobie: “czemu nie?”. Przez myśl by mi nie przeszło, że wyjdzie z tego tak dobry owoc- zarówno w postaci mojej ilustracji jak i późniejszych wspólnych działań.

Cieszył mnie różowy kolor prac, łatwość łączenia codziennych obrazków z dobrą ilustracją. Pierogi na stole i koty, za którymi choć nie przepadam to na tych ilustracjach wręcz ich pragnęłam. Nie bez powodu jedyny plakat Kisi, który u mnie na razie wisi to KOMPOZYCJA Z KOTEM. Choć czekam na więcej miejsca i powieszenia wszystkich prac! Piotr ma u siebie na ścianie wszystkie w małych formatach- to dobry patent, gdy serce nie pozwala wybrać jednej konkretnej pracy 😀

Pomyśleliśmy z Piotrem, że w grupie siła, że warto włączyć w te nasze działania osobę, która robi super rzeczy i które my z chęcią sami byśmy kupili. Daliśmy Monice wolną rękę i zobaczcie jak to wszystko przepięknie wykorzystała! Uwielbiamy wykorzystywać swoje i czyjeś talenty. To mega ważne <3

Zapraszamy na Instagrama KISI– co jakiś czas będą pojawiały się tam konkursy, w których wygrać można swoją ilustrację (ostatnio wygrali… wszyscy, więc warto brać udział ^^)

Nie zamykamy się jednak jedynie na Monikę. Chcemy współpracować z innymi artystami i mamy nadziej, że na przestrzeni lat będziecie mogli zobaczyć tutaj wiele dobrych prac w oparciu o motyw roślinny poprowadzonych w całkowicie różnych od siebie stylach i z inną kreską. Chcemy, aby każdy mógł znaleźć tutaj coś swojego. Tak, aby wszystkie przestrzenie były wypełnione roślinami. Tymi prawdziwymi i papierowymi.

Jeśli jeszcze nie widzieliście prac Kisi stworzonych dla Roślinnych Przestrzeni to poniżej zachęcamy do poświecenia chwili i zakochania się w każdej z nich <3 Wybranie jednego jedynego, w moim przypadku, na prawdę graniczyłoby z cudem 😀 A Wam, która praca podoba się najbardziej? 🙂