Pierwsze DWANAŚCIE dni naszego sklepu

SILNA SPOŁECZNOŚĆ NA INSTAGRAMIE

Jestem w stu procentach świadoma siły jaka płynie z naszej wspólnej relacji z osobami zainteresowanymi Roślinnymi Przestrzeniami na Instagramie. to tam dzieje się wszystko. Rozmowy, pytania, zdjęcia chwastów w domowych wnętrzach i po prostu bycie razem. Jednak czuję, że blog to zawsze jakaś lepsza dokumentacja. Dlatego dzisiaj, z powodu poniedziałku, przychodzę ze swego rodzaju podsumowaniem tego co tu się wydarzyło.

ZAINTERESOWANIE ROZRYWAJĄCE SERCE Z RADOŚCI

Mieliśmy jakieś mocno wyidealizowane wizje tego jak mógłby wyglądać pierwszy dzień naszego sklepu, ale nie sądziliśmy, że będzie aż tak pięknie! Przez święta i brak jeżdżących kurierów przez te dni nasze sklepowe emocje z ocenami na żywo chwastów przez Was trwała wiele dni, ale to chyba dobrze. Dzięki temu mieliśmy kilka dni na pakowanie zamówień, pisanie listów i przeżywanie tego wszystkiego we dwójkę. Absolutnie mocno cieszy nas pozytywny odzew od Was. Chwasty na prawdę Wam się podobają i jesteśmy mocno tym faktem wzruszeni <3 A pakowanie paczek do 3 w nocy to jedynie radość. Bo przecież pasja zamieniona w pracę nigdy nie jest obowiązkiem, a jedynie radością. Tym bardziej, że robimy to wszystko razem, w pełni równo podzieleni obowiązkami.

WSZYSTKO RAZEM

To, że Piotr i Karolina to oczywiste, ale to, że w nasz zespół powiększył się o Was jest dla nas absolutnie fantastyczne. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie razem z Wami podejmujemy decyzje, w których we dwójkę mamy inne zdania. Tak było ze stemplowaniem ram i z wieloma innymi rzeczami. Dziękujemy, że jesteście!

PEŁNIA SZCZĘŚCIA!

Nasz sklep po prostu nie mógł inaczej wyglądać. My to jedno, ale Wy to dla nas pełnia szczęścia. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia, za wszystkie dobre słowa, za wszystkie deklaracje kupienia naszych plakatów w przyszłości. Czytanie tego w tak ogromnych ilościach jest więcej niż przyjemne. Gdybyśmy mogli obdarowywalibyśmy Was wszystkich niby po prostu, ale nie na tym to wszystko polega, prawda? 😀 Chcemy przy Waszym zakupie mocno Was ukochać i jeśli tylko nadarzy się okazja z miłą chęcią przywieziemy dla Was plakaty pod sam dom :))